molyneux-odhali-tajemstvi-fable-2-na-gdc
Novinka Molyneux odhalí tajemství Fable 2 na GDC

Molyneux odhalí tajemství Fable 2 na GDC

Jan Horčík

Jan Horčík

NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu

NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu

NVIDIA na letošním CES 2026 v Las Vegas zase jednou ukázala, že hardware je sice fajn, ale software je to, co dneska prodává grafiky.

Reklama

Zítra začně v Moscone Center v San Fraciscu akce s názvem Macworld Expo - svátek všech jablíčkářů, kde šéf firmy Steve Jobs předvede světu jak se dělá software a hardware. Skoro na den o měsíc později tam v rámci akce Game Developers Conference předvede Peter Molyneux z Lionhead Studios hernímu světu jak se dělají hry. Alespoň podle něj.

Už nějaký ten pátek chystá Fable 2 a od začátku vývoje tohoto projektu se mluví o třech hlavních velkých novinkách, které bude Fable 2 obsahovat. Nikdo ale zatím neví o jaké přesně jde. Dozvíme se to teprve za měsíc od samotného Molyneuxe, a navíc nám odhalí co stálo za pozadím přidání těchto vlastností, co ho inspirovalo a jak se celý herní koncept vyvíjel. Prezentace bude doplněna retrospektivními ukázkami i ukázkami přímo ze hry.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama