Mobilní aplikace Xbox dostane příběhy známé z Instagramu
i Zdroj: Xbox
Novinka Mobilní aplikace Xbox dostane příběhy známé z Instagramu

Mobilní aplikace Xbox dostane příběhy známé z Instagramu

Radek Raudenský

Radek Raudenský

4. 5. 2022 16:08

Mobilní aplikace Xbox dostane velkou aktualizaci. Studio očividně chce ze své aplikace udělat takový herní Instagram, svým fanouškům totiž v rámci aplikace nabídne „stories“, tedy „příběhy“, které velice dobře známe ze sociální sítě Instagram.

Reklama
Reklama

  • Studio Xbox aktualizuje mobilní stejnojmennou aplikaci
  • Ta nově nabídne příběhy, které budou fungovat stejně jako na Instagramu
  • Sdílet můžeme herní klipy, snímky obrazovky nebo achievementy

„Tato měsíční aktualizace přinese do aplikace Xbox pro iOS a Android „activity feed“, a to ve formě příběhů. Ty vám umožní tvořit, sdílet a prohlížet si příběhy společně s vašimi kamarády. Zároveň můžete nově přidávat prioritní tagy pro internetové připojení – například pro chat, streamování či multiplayer,“ píše společnost v nové tiskové zprávě.

„Příběhy vám dovolí ukázat vaše schopnosti a udržovat kontakt s vašimi kamarády. Můžete sdílet vaše oblíbené herní momenty včetně herních klipů, snímků obrazovky a úspěchů,“ pokračuje zpráva. Příběhy kamarádů zároveň můžete komentovat – vývojářům se tak podařilo zachytit smysl velice oblíbené funkce Instagramu. Prozatím je tato funkce dostupná pouze v Austrálii, už brzy by se ale měli dočkat uživatelé po celém světě. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz