Microsoft představil další osmici her mířící do Game Passu
Novinka Microsoft představil další osmici her mířící do Game Passu

Microsoft představil další osmici her mířící do Game Passu

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

1. 9. 2021 17:30

Ať už na počítači nebo konzoli. Přesně od zítřejšího dne se Xbox Game Pass ve verzi pro PC a Xbox rozvětví o novou čtveřici her, přičemž o týden později dorazí další čtyřčlenná posila. Společně s ní se dozvídáme, které hry se chystají k odchodu a které naopak obohatí i streamovací službu skrze cloud.

Reklama
Reklama

  • Microsoft uveřejnil chystanou sadu titulů pro Xbox Game Pass
  • Nechybí ani seznam her, které ze služby zanedlouho zmizí

Konkrétně od 2. září se nabídka Game Passu rozroste o adventurní survival Craftopia (cloud, Xbox, PC), parodii lékařské profese Surgeon Simulator 2 (cloud, Xbox, PC), příběhovou karetku Signs of the Sojourne (cloud, Xbox, PC) a nakonec i polarizující díl série Final Fantasy, Final Fantasy XIII (Xbox, PC)

Přesně o pět dní později, tedy 7. září, dojde následně na příchod vesmírného survivalu Breathedge (cloud, Xbox, PC) a dvojice silně stylizovaných rouge-like RPG Crown Trick (Xbox, PC) a Nuclear Throne (Xbox, PC). Od 9. září se zase přidá hudebně laděná plošinovka od vydavatelství Annapurna, The Artful Escape (Xbox, PC)

Microsoft představil další osmici her mířící do Game Passu

Spolu s herním přílivem jde ruku v ruce také odliv. Už 13. září se proto rozloučíme s prvním dílem Red Dead Redemption (cloud, Xbox) a od 15. září s Forza Motorsport 7 (cloud, Xbox, PC), Thronebreaker: The Witcher Tales (cloud, Xbox), Company of Heroes 2 (PC), Disgaea 4 (PC), The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics (cloud, Xbox, and PC) a Hotshot Racing (cloud, Xbox).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz