Metro Exodus bude mít fotomód
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Metro Exodus bude mít fotomód

Metro Exodus bude mít fotomód

Martin Nahodil

Martin Nahodil

Reklama

Na začátku letošního roku se opravdu nudit nebudeme. Během pár týdnů bude vycházet jedna velká pecka za druhou a mezi ty neočekávanější bezesporu patří Metro Exodus. O tomto titulu se více než z hlediska hratelnosti a příběhu mluví o jejím grafickém zpracování. Abyste si ho mohli užít naplno, tak vývojáři do hry přidají fotomód, který bude dostupný v den vydání. 

Výkonný producent Jon Bloch řekl, že fotomód je velmi žádaným prvkem od Metro komunity. “Jen zřídkakdy se něco takového objeví ve first-person hře, ale jako tým jsme se rozhodli na tom zapracovat a dát fanouškům možnost ve hře zachytit jejich příběhy v co možná nejlepším provedení.” 

Pokud budete hrát na PC s novějšími grafickými kartami, můžete využít také technologii Nvidia Ansel. Díky tomu získáte ještě několik dalších vychytávek, které v běžném fotomódu nenajdete. Do hraní Metra Exodus se pak budete moci pustit už 15. února. Předobjednat si ho můžete na Xzone.cz


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama