Lies of P odhaluje další gameplay trailer, ukazuje působivé prostředí i souboje
i Zdroj: NEOWIZ
Novinka Lies of P odhaluje další gameplay trailer, ukazuje působivé prostředí i souboje

Lies of P odhaluje další gameplay trailer, ukazuje působivé prostředí i souboje

Radek Raudenský

Radek Raudenský

19. 12. 2022 11:30 1

Lies Of P bylo asi jedním z největších překvapení na Gamescomu. Titul, který se zdál poměrně nenápadně, ohromil celou řadu hráčů i kritiků i díky působivé hratelné ukázce. Po hře se ale v posledních měsících slehla zem, korejské studio se tak opět připomíná dalším gameplay trailerem.

Reklama

  • Očekávané soulslike Lies of P odhaluje další trailer
  • Ten ukazuje působivé prostředí i souboje s nepřáteli

Ten opět ukazuje nejen působivé prostředí, v němž se hra odehrává, ale také různé souboje, použití našich schopností a celou řadu nepřátel. I v tomto traileru vypadá hra skvěle a potvrzuje se, že by Lies of P mohlo do tohoto žánru přinést opět něco nového a nevídaného.

Bohužel se stále nedozvídáme finální datum vydání, které je stále obecně stanoveno na příští rok. V listopadu nám ale herní ředitel Čoi Ji-Won prozradil, že je hra ze 70 procent dokončena – snad se tedy dalších detailů dočkáme už brzy. Hra má vycházet na PC, PlayStation 5 a Xbox Series.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz