LG OLED TV – nejlepší volba pro hráče
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka LG OLED TV – nejlepší volba pro hráče

LG OLED TV – nejlepší volba pro hráče

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

18. 12. 2020 11:00
Reklama

Televize je neoddělitelným parťákem nejen konzolí, ale i herních počítačů. V dnešní době není problém si na velké obrazovce pustit například hru ze Steam knihovny a vychutnat si tak herní zážitek na úhlopříčce přesahující i metr a půl. Výběr televize ovšem není radno podceňovat. To nejlepší pro herní nadšence nabízí LG se svými OLED televizemi. Ty jsou připraveny na nové konzole Playstation 5 a Xbox Series X díky podpoře HDMI 2.1. Počítačovým nadšencům zase nabídnou krátkou dobu odezvy a podporu G-Sync a FreeSync.

LG OLED TV – nejlepší volba pro hráče
i Zdroj: Hrej.cz


Z portfolia výrobce můžeme vybrat například modelovou řadu CX, jenž nabízí úhlopříčky od 48 do 77 palců. Na vámi zvolené úhlopříčce vykouzlí LG OLED TV špičkový obraz prakticky v jakékoliv situaci. Vděčí tomu speciálnímu procesoru α9 4K třetí generace. Ten je poháněn umělou inteligencí a obraz na vstupu zpracovává a vylepšuje jak jeho rozlišení, tak i kvalitu. V kombinaci s OLED technologií, která dokáže vypnout jednotlivé pixely a vyčarovat tak skutečnou černou barvu na obrazovce a tím výrazně prohloubit kontrast, představují LG televize špičku na trhu. Obraz je doslova křišťálově čistý, detailní a kvalitní za jakýchkoliv podmínek.

LG OLED TV – nejlepší volba pro hráče
i Zdroj: Hrej.cz

Samozřejmě se dostalo na jemné 4K rozlišení, HDR10 a podporu Dolby Vision. Všechny tyto parametry a certifikáty lákají na luxusní podívanou. Vysoký dynamický kontrast si zamilujete nejen při sledování filmů, ale i ve hrách. Pro hráče navíc LG vybavilo televizi podporou G-Sync i FreeSync technologie. Využit tudíž bude úplně každý snímek, který vyprodukuje vaše grafická karta, či konzole.

LG OLED TV – nejlepší volba pro hráče
i Zdroj: Hrej.cz

Herní zážitek dále umocňuje nízká odezva panelu se speciálním herním režimem a podpora nejnovějšího HDMI 2.1, jenž nalezneme nejen v nových konzolích, ale rovněž v grafických kartách. Díky tomuto konektoru lze obnovovací frekvenci při 4K rozlišení dostat až na 120 snímků za sekundu. V rámci televizí jde o pohádkově plynulý obraz. Ani delší hraní přitom vaše oči neunaví. LG OLED TV se pyšní certifikáty TUV a UL. Obrazovka je tudíž k očím velmi šetrná.

Špičkový zvuk s prémiovou certifikací Dolby Atmos lze navíc doplnit i Bluetooth Surround systémem. Bezdrátově tak připojíte až další 2 reproduktory, které doplní již tak skvělý zvuk interních reproduktorů a vytvoří pohlcující prostorový efekt.

LG OLED TV – nejlepší volba pro hráče
i Zdroj: Hrej.cz

LG OLED TV neposkytují jen luxusní zvuk a obraz. Jedná se samozřejmě i o chytré televize. Ovládání pomocí magického ovladače patří mezi ty nejpohodlnější vůbec a doplňuje ho spolehlivý Google Assistant. 

LG OLED TV – nejlepší volba pro hráče
i Zdroj: Hrej.cz

Modelová řada CX je aktuálně dostupná v rámci internetového obchodu CZC.CZ ve čtveřici úhlopříček. Sáhnout můžete i po modelové řadě GX s minimalistickými rámečky, a ještě lepším zvukovým výstupem v podání 60W reproduktorů. Základní modely BX pak za nižší cenu nabídnou slabší procesor α7 4K s většinou funkcí vyšších řad. Vybere si zkrátka každý.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz