Hrej.cz Novinka

Leak čínského Amazonu odhalil, že se své LEGO verze dočká i Luigi

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
19. 4. 2021 12:42 Sdílej:

K červenému instalatérovi se ve světě LEGO stavebnic brzy přidá i jeho zelený bratr. Únik čínské mutace obchodu Amazon totiž odhalil, že LEGO chystá set stavebnici s Luigim, který rozšíří nabídku kolekce LEGO Super Mario. Zatím jde o startovní set s interaktivním Luigim, který od Maria přebírá digitální oči a malou obrazovku na hrudníku.

Reklama
Reklama

  • Čínský Amazon provalil, že se chystá LEGO Luigi
  • Nový startovací set nabídne interaktivní figurku Luigiho
  • Prodávat prý začne během léta

Hračky samotné mimochodem na podobné odhalení lákaly už dříve. A to značně strašidelným způsobem. Po poslední aktualizaci systému figurek totiž stavebnicový Mario začal zvolávat jméno svého bratra. Některé děti to možná vyděsilo, fanoušci ale začali okamžitě spekulovat nad tím, že by mohl Lugii brzy dorazit. A nemýlili se.

Nový startovní set nabídne základní balíček kostek pro vytváření úrovní, růžového Yoshiho, Boom Booma a Goomba ve verzi kostlivce.

Kdy se nových stavebnic dočkáme zatím není jasné, nepotvrzené spekulace ale hovoří o tom, že by na trh měly dorazit ještě během léta. Ty nejkonkrétnější mluví o prvním srpnu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz