Kvůli tragickému stavu Battlefield 2042 správně nefungují ani cheaty, jejich tvůrce svůj software přestává prodávat
i Zdroj: Electronic Arts
Battlefield 2042 Novinka Kvůli tragickému stavu Battlefield 2042 správně nefungují ani cheaty, jejich tvůrce svůj software přestává prodávat

Kvůli tragickému stavu Battlefield 2042 správně nefungují ani cheaty, jejich tvůrce svůj software přestává prodávat

Radek Raudenský

Radek Raudenský

14. 1. 2022 15:34

Cheateři jsou problémem pro všechny online hry, Battlefield 2042 nevyjímaje. I když se počty hráčů rapidně snižují, i pro tuto hru se skupiny programátorů snažily vyvinout balíčky podvodného softwaru, nyní ale nastala dost paradoxní situace – jeden z tvůrců cheatů pro Battlefield 2042 svůj program dobrovolně stáhnul, protože je hra samotná v příliš mizerném technickém stavu a klesá zájem.

Reklama

  • Naprosto tragickou situaci okolo BF2042 ilustruje i situace okolo cheatů
  • Jeden z jejich tvůrců stahuje svůj program kvůli špatnému stavu hry
  • Kvůli němu prý cheaty správně nefungují

O této situaci informoval insider Tom Henderson, přičemž ke stažení nedošlo kvůli nátlaku ze strany DICE, nýbrž kvůli tristnímu stavu hry. „Ukončujeme prodej BF2042 (cheatů)… Důvodem pro toto rozhodnutí jsou nadále problémy z výkonem hry, což ovlivňuje funkčnost cheatu – a také fakt, že většina lidí své předplatné už nepoužívá, protože hra umírá,“ píše tvůrce na svém Discord serveru.

Tomuto faktu se „vysmál“ i Henderson a je fakt, že podobnou situaci si v rámci obchodu s cheaty nepamatujeme. Bohužel jde o další důkaz toho, že Battlefield 2042 v současnosti vůbec není v dobré pozici.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama