Konami se letošní E3 nakonec nezúčastní. Má napilno s přípravou klíčových projektů
Hrej.cz Novinka

Konami se letošní E3 nakonec nezúčastní. Má napilno s přípravou klíčových projektů

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

1. 5. 2021 09:20

Japonské strana herního průmyslu bude na digitálním eventu k E3 o něco chudší. Konami ve světle blížícího se data konání zvrátilo předchozí příslib a oznámilo, že se letošního ročníku nakonec nezúčastní. Důvodem je časová tíseň.

Reklama
Reklama

  • Konami se digitální E3 2021 vzdory předešlému slibu nezúčastní
  • Jako příčinu své nepřítomnosti uvádí společnost časové důvody

Japonská herní společnost, jež představovala jednu z firem, které oficiálně potvrdili přítomnost na E3 2021 počátkem dubna, ujišťuje, že o chystaných projektech uslyšíme v průběhu následujících měsíců. Jinými slovy, letitá šnůra ticha a absence oznámení v podání Konami i nadále pokračuje, přičemž se zdá, že na její přerušení budeme ještě chvíli čekat.

Abychom japonského giganta ovšem pouze neosočovali, je namístě zmínit, že se ve své zprávě zmiňuje i o vícero „klíčových projektech“. Zde se jako bumerang tudíž vrací touto dobou ohraná písnička o remaku Metal Gear Solid, popřípadě obrození sérií Castlevania a Metal Gear Rising, kterému nasvědčovala nedávná registrace obchodních známek.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz