Kingdom Come už je na Kickstarteru
Novinka Kingdom Come už je na Kickstarteru

Kingdom Come už je na Kickstarteru

Zdeněk Princ

Zdeněk Princ

22. 1. 2014 10:13 52
Reklama
Reklama

Včerejší den se nesl ve znamení připravované české hry Kingdom Come: Deliverance, kvůli problémům se spuštěním Kickstarterové kampaně je hra tématem číslo jedna i dnes. Vedle českých médií se ke slovu dostala i ta zahraniční a chrlí jedno nadšené preview za druhým, zároveň se také objevil plnohodnotný trailer, na který se můžete podívat níže.

Oproti teaseru je složen z in-game situací, prohlédnout si můžete jak grafiku okolí, tak zejména herní mechanismy, čeká vás odhalení minihry v podobě broušení meče, dobývání hradu, účast ve velké bitvě, vlastní boj... Je toho opravdu hodně, přidáte-li k tomu ještě povídání Dana Vávry ve vývojářském deníčku určeném pro dosud stále neběžící Kickstarter, můžete nasát celou řadu nových informací a začít se na Kingdom Come těšit, pokud vás všechny sliby podpořené krásnými záběry přesvědčí.

Jedinou kaňkou na dnešním odhalení je bohužel fakt, že vývojáři z Warhorse celou situaci už od včerejšího večera nekomentovali, hráči proto byli poměrně zmatení, protože nerozuměli, kde přesně vzniknul problém, anebo lépe řečeno - kdy se dočkají spuštění kampaně. Jak vidno, vývojáři ale pilně pracovali a kampaň byla před několika minutami spuštěna!

Na patřičné stránce naleznete další informace v angličtině, nejzajímavější pro milovníky předběžných přístupů je slib, že by si podporovatelé hry mohli zahrát už za půl roku. To všechno v případě, pokud se požadovaných 300 000 liber podaří vybrat. Podle očekávání jsou poměrně zajímavé i odměny pro ty, kdo hru finančně podpoří, už za 15 liber (cca 25 dolarů) dostanete digitální kopii prvního aktu hry, mezi odměnami jsou ale i speciality jako plechové krabičky na fyzické kopie, trička, mince, kostky, figurky a hlavně meč a svatá ikona v některém z kostelíků ve hře s vaší podobou!

Kingdom Come: Deliverance podpořilo na Kickstarteru  za třicet hodin už 8400 lidí, dohromady přispěli vývojářům částkou 258 000 liber, v přepočtu cca 8,5 milionů korun.

Hře i vývojářům samozřejmě držíme palce, vypadá opravdu hezky a slibuje spojení hned několika fanouškovských základen. Velké preview se sumářem všech informací připravujeme.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz