Ještě více zběsilého vaření v Overcooked 2
Novinka Ještě více zběsilého vaření v Overcooked 2

Ještě více zběsilého vaření v Overcooked 2

Marek Selinger

Marek Selinger

13. 6. 2018 07:25 1
Reklama
Reklama

Dnes vaří kdekdo. Ale tak zběsilé vaření, jaké nám přinesla před dvěma lety hra Overcooked, jsme nikde jinde nezažili. A jelikož si vývojáři ze studia Ghost Town Games řekli, že příprava jídla může být ještě daleko šílenější, tak představili druhý díl tohoto kulinářského šílenství.

Často se říká, že při hraní ve více hráčích roste zábava. Avšak při kooperaci v Overcooked se naopak přátelské vztahy bortily. Všudypřítomný zmatek byl poznávacím prvkem hry, a ve druhém díle můžeme čekat chaos ještě o úroveň výše. To zejména díky online multiplayeru, kde až čtyři hráči budou moci v jednu chvíli spolupracovat na přípravě různorodých pokrmů. Do hry se dostanou i nové herní mechaniky, nové postavy i nové lokace.

Overcooked 2 vyjde pro Nintendo Switch již 7. srpna, datum u ostatních platforem zatím není známé. Věříme však, že majitelé PS4, Xboxu One i PC se dočkají v úplně stejný den.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz