Jeff Kaplan odchází z Blizzardu. Veterán herního průmyslu zde působil 19 let
i Zdroj: Hrej.cz
Overwatch 2 Novinka Jeff Kaplan odchází z Blizzardu. Veterán herního průmyslu zde působil 19 let

Jeff Kaplan odchází z Blizzardu. Veterán herního průmyslu zde působil 19 let

Radek Raudenský

Radek Raudenský

21. 4. 2021 08:00

Z nitra Blizzardu přišla velice překvapivá zpráva. Z vývojářského týmu odchází veterán Jeff Kaplan. Ten v posledních letech pracoval jako ředitel vývoje Overwatche, za svou devatenáctiletou kariéru ale pomáhal i s produkcí expanzí do World of Warcraft.

Reklama

  • Jeff Kaplan oznámil svůj odchod z Blizzardu
  • Veterán herního průmyslu odchází po 19 letech
  • Kaplan působil jako ředitel vývoje Overwatche

„Odcházím z Blizzard Entertainment po 19 krásných letech. Byla to skutečná životní čest mít možnost vytvářet světy a hrdiny pro tak vášnivé fanoušky. Chci vyjádřit mou hlubokou poctu všem v Blizzardu, kteří podporovali naše hry, herní týmy i hráče. Ale také chci speciálně poděkovat skvělým herním vývojářům, kteří tuto cestu sdíleli se mnou,“ píše Kaplan ve svém posledním vzkazu.

Roli Kaplana převezme bývalý asistent ředitele Aaron Keller. „I když bude těžké Jeffa nahradit, těším se, až vstoupím do role ředitele vývoje a budu pokračovat v práci týmu, který vkládá celé srdce, talent a soustředění do další iteraci Overwatche, jsem potěšen, že mohu pracovat pro tuto neuvěřitelnou komunitu.“

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz