Jedeme! EA představují Need for Speed: Unbound s velmi výstřední komiksovou stylizací, vyjde v prosinci
i Zdroj: EA
Novinka Jedeme! EA představují Need for Speed: Unbound s velmi výstřední komiksovou stylizací, vyjde v prosinci

Jedeme! EA představují Need for Speed: Unbound s velmi výstřední komiksovou stylizací, vyjde v prosinci

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

6. 10. 2022 16:30 1

Společnosti Criterion a Electronic Arts konečně oficiálně představily připravované pokračování série Need for Speed s podtitulem Unbound. Potvrdily tím dřívější spekulace, že hra tentokrát vsadí na animovanou stylizaci.

Reklama

  • EA oznamuje Need for Speed: Unbound
  • Nabídne streetartovou stylizaci a umělecké propojení s hiphopem a pouliční kulturou
  • Vyjde 2. prosince, vynechá starší generaci konzolí

Hra se i stylizací ještě více přibližuje undergroundové a pouliční kultuře plné industriálního tuningu, hip hopové hudby a specifického uměleckého stylu. Prim ale stále hrají auta a závodění. Tradičně se bude zápolit v klasických závodech, driftování, nebo při honičkách se strážci zákona. Auta ale popoženou i novinky jako je Burst Nitrous.

Oficiální popis napovídá, že se z předchozího Heat vrátí systém nebezpečí stoupajícího během noci. Kromě klasického vizuálního tuningu dle všeho nově auta vylepšíme i speciálními grafickými efekty a mluví se také o upravitelných vítězných pózách pro herní avatary. Na oficiálním webu mezitím můžete zkoumat herní mapu města Lakeshore a přilehlého okolí.

Úzce je s hrou spjat hudebník A$AP Rocky, který se objeví i přímo za volantem.

Tvůrci zveřejnili seznam vozidel, který obsahuje mix obyčejných pouličních strojů připravených pro výrazná vylepšení i drahých a vyladěných super a hypersportů. Seznam je na první pohled dost podobný tomu, na co jsme zvyklí z předchůdců. Tradičně se projedeme v široké nabídce Nissanů, Lamborghini, McLarenů, Fordů, BMW, Chevroletů a dalších. Nechybí ani Bugatti Chiron Sport nebo Ferrari LaFerrari. Příjemná je přítomnost Mitsubishi a Mazdy, ale bohužel stále absentují Toyoty. Legendární AE86 Trueno se tedy v animované podobě neobjeví.

Need for Speed: Unbound vychází 2. prosince letošního roku na PC, PlayStation 5 a Xbox Series. O pár dní dříve, už 29. listopadu, vyrazí do ulic majitelé dražší edice Unbound Palace Edition.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz