Je libo přestřelky v nulové gravitaci? Studio Creative Assembly představilo first-person akci Hyenas
i Zdroj: Sega
Hyenas Novinka Je libo přestřelky v nulové gravitaci? Studio Creative Assembly představilo first-person akci Hyenas

Je libo přestřelky v nulové gravitaci? Studio Creative Assembly představilo first-person akci Hyenas

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

23. 6. 2022 09:14 1

V posledních dnech se mluvilo o chystané novince z produkce studia Creative Assembly, tvůrci si dávali velký pozor, aby neprozradili nic konkrétního. Nyní už ale víme, že jde o Hyenas, kompetitivní first-person střílečku, v níž půjde o popkulturní artefakty.

Reklama
Reklama

  • Sega a Creative Assembly představují Hyenas
  • Jde o kompetitivní akci, v níž budou soupeřit týmy o třech hráčích
  • Hra vyjde někdy během příštího roku

Autoři nabízí celkem originální příběhovou premisu. Země už je dávno ztracená, boháči se museli přesunout na Mars, zatímco chudina přežívá v gigantickém slumu umístěném na oběžné dráze. A jelikož miliardáři s láskou vzpomínají na staré dobré časy, mají slabost pro sběratelské předměty, které jim život na Modré planetě připomínají. Uskupení Hyenas se zaměřuje právě na tyto zbohatlíky a jejich cenné osobní sbírky.

Pokud jde o konkrétní postavy, každá bude spoléhat na vlastní unikátní dovednosti a výbavu, což se samozřejmě promítne do herního stylu. Jedním z hlavních prvků jsou přestřelky v nulové gravitaci, bojovat se bude ve skupinách o třech hráčích.

Hyenas vyrazí na lov někdy během příštího roku, hra vyjde na PC a konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 a PlayStation 5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz