Jaké je to být holubem? Na mobily a tablety právě vychází simulátor Fly&Poop
i Zdroj: José F. de León
Mobilní hraní Fly&Poop Novinka Jaké je to být holubem? Na mobily a tablety právě vychází simulátor Fly&Poop

Jaké je to být holubem? Na mobily a tablety právě vychází simulátor Fly&Poop

Jakub Fišer

Jakub Fišer

6. 5. 2022 12:39

Simulátory skutečně patří k těm nejbizarnějším videoherním žánrům. Měli jsme tu simulátor kozy, včelky a dokonce i chleba. Nový mobilní titul z tohoto ranku však na výše zmíněné neztrácí, ba naopak. Jde o simulátor holuba, jmenuje se příhodně Fly&Poop a stojí za ním José F. de León.

Reklama
Reklama

  • Ve Fly&Poop hrajete za holuba Chestera a máte za úkol najít svou družku Dovy
  • Vaším úkolem samozřejmě nebude jen kálet na lidi, ale třeba i doručovat poštu
  • Hra vychází právě v těchto dnech na iPhone a iPad, stojí 129 Kč včetně DPH

Asi každý zatoužil někdy v životě zkusit, jaké je to být ptákem. Opeřencem, který celý den léta nad našimi hlavami, pojídá výhonky nebo drobný hmyz a… vykonává potřebu, kam si zamane. Takový námět měl i vývojář José de León, který stojí za hrou Fly&Poop

V ní se hráč zhostí role holuba Chestera, kterému zmizela družka Dovy a tak se ji vydá hledat na nejvyšší mrakodrap ve městě. Když příroda zavolá, je třeba odlehčit titěrné holubí tělo, a to tak, že se vykálíte na pod vámi procházející davy lidí, projíždějící auta nebo prostě jen na střechy budov.

Nejde však o jediný úkol, který ve hře máte. K objevování je vám dostupné vcelku rozsáhlé město (na poměry mobilní hry) a ve volném čase můžete jako vedlejší úkol doručovat poštu. V tiskových materiálech, které tvůrce vypustil spolu se samotnou hrou, můžeme vidět i lítý boj s kočkou. Konečně tak poznáme, jak složité je pro holuba přežít ve velkoměstě.

Mobilní hra Fly&Poop je již v tuto chvíli dostupná v obchodě App Store pro iPhony a iPady, a to za cenu 129 Kč. Na androidové smartphony a tablety zatím titul nemíří. Kdyby se situace změnila, budeme vás informovat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz