IO Interactive otevírá pobočku v Istanbulu. Nový tým se bude podílet na všech důležitých projektech
i Zdroj: IO Interactive
Novinka IO Interactive otevírá pobočku v Istanbulu. Nový tým se bude podílet na všech důležitých projektech

IO Interactive otevírá pobočku v Istanbulu. Nový tým se bude podílet na všech důležitých projektech

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

16. 3. 2023 13:15

IO Interactive se doposud věnovalo především plešatému zabijákovi, nyní ale pracuje hned na několika různých projektech. Je tedy potřeba rozšířit armádu vývojářů.

Reklama

  • IO Interactive oznámilo otevření pobočky v Istanbulu
  • Bude se podílet na bondovce, fantasy RPG a v budoucnu i na Hitmanovi

IO Interactive oznámilo, že bylo založeno již čtvrté studio. Další pobočka bude v Istanbulu. Největší turecké město bylo vybráno především kvůli strategické pozici.

“Úkolem IOI Istanbul je ustanovit uzel pro vývoj AAA her v tomto regionu a tvořit unikátní herní zážitky pro naše hráče po celém světě,” stojí v oznámení. Studio sehraje důležitou roli během vývoje chystané bondovky (Project 007), zapojí se také do nedávno oznámeného online fantasy RPG a v budoucnu i do série Hitman.

IO Interactive se za poslední roky pěkně rozrostlo. Centrálu bychom našli v Kodani, druhá pobočka byla v roce 2019 otevřena v Malmö, o dva roky později vzniklo studio v Barceloně. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz