Autoři Hitmana oznamují online fantasy RPG. Hra se opírá o principy Dungeons & Dragons
i Zdroj: IO Interactive
Novinka Autoři Hitmana oznamují online fantasy RPG. Hra se opírá o principy Dungeons & Dragons

Autoři Hitmana oznamují online fantasy RPG. Hra se opírá o principy Dungeons & Dragons

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

1. 3. 2023 10:30

Agent 47 se pomalu chystá na zasloužený důchod, společnost IO Interactive se tedy může pustit do nového dobrodružství. Jeho součástí je i projekt s kódovým označením Fantasy, který se od Hitmana diametrálně odlišuje.

Reklama

  • Společnost IO Interactive oznámila Project Fantasy
  • Autoři se inspirovali gamebooky Fighting Fantasy
  • Zatím není jasné, kdy hra vyjde

Ano, je to tak, autoři Hitmana pracují na fantasy RPG. “Budujeme nový svět, novou značku - online fantasy RPG,” stojí v příspěvku na blogu. Studio rovnou avizuje, že by titul měl hráče zabavit na celé roky, tohle zkrátka nebude žádná malá jednohubka.

Příspěvek dále zmiňuje, že se projekt opírá o principy z gamebooků Fighting Fantasy, za nimiž stojí Steve Jackson a Ian Livingstone, zakladatelé společnosti Games Workshop. To v principu znamená, že se bude hrát dle pravidel Dungeons & Dragons. “Rozmanitá skupina jednotlivců s různými schopnostmi a silnými stránkami může spolupracovat a stát se něčím větším, než je pouhý součet jednotlivých částí. Tato myšlenka nás inspiruje." 

Na hře se podílí všechny pobočky IO Interactive (týmy v Malmö, Barceloně, Kodani). Je ale nad slunce jasné, že jsou vývojáři teprve na začátku dlouhé cesty. Kdy dojdou na konec, to zatím není známo.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama