Infinity Ward otevírá novou pobočku v Texasu
Novinka Infinity Ward otevírá novou pobočku v Texasu

Infinity Ward otevírá novou pobočku v Texasu

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

9. 10. 2021 09:15

Tvůrci minisérie Modern Warfare oznamují expanzi vývojářského týmu do dalších končin. Vedle existujících sídel v Los Angeles, Polsku a Mexiku se Infinity Ward rozrůstají i do Austinu v Texasu. Spolu s oznámením nového týmu hledají vývojáři spolupracovníky pro jeho zaplnění.

Reklama
Reklama

  • Vývojářské studio Infinity Ward se rozrůstá i do Texasu
  • Svou tamní pobočku připojuje k sídlůn v LA, Polsku a Mexiku

Jedno z hlavních studií Activisionu, jež má podle anonymních zdrojů Video Games Chronicle přinést příští rok moderní pokračování s tématikou kolumbijských drogových kartelů, nabírá zaměstnance na všechny pozice texaského sídla. Od roku 2002, kdy bylo Infinity Ward oficiálně zformováno, dokázalo studio vedle trilogie Modern Warfare a jeho úspěšného rebootu přivést na svět i prvočinitele celé série, jeho nástupce, přehlížené Ghosts či futuristické Infinite Warfare.

Přidání posil do řad Activisionu se bude navíc náležitě hodit. Vydavatel už před nedávnem uvedl, že v souvislosti se sérií Call of Duty povolal momentálně do zbraně již každé ze svých interních studií, tvořených vedle Infinity Ward i Sledgehammer Games, Treyarch a Raven Software.

Z nám známých účastníků (téměř) pravidelného tříletého vývojového cyklu můžeme zatím uvést pouze titul Sledgehammer Games, mající na starosti ani ne měsíc vzdálené Call of Duty: Vanguard. U těch zbylých je již jistota více pomíjivá. Loňský rok sice původně patřil pomocnému studiu Raven a již zmíněným Sledgehammer, nicméně se ukázalo, že vedení projektu museli kvůli obtížím na převzít Treyarch. 

Co se týče kontinuálního růstu dílčích studií, polské zastoupení Infinity Ward už v červnu oznámilo nábor zaměstnanců na pozice programátorů a designérů. Zatímco Raven Software, stojící vedle dalšího za podporou Call of Duty Warzone, mělo za poslední rok přivítat přes 100 nových pracovníků.      

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz