IKEA představuje svou ROG řadu herního nábytku oficiálně i pro český trh
Novinka IKEA představuje svou ROG řadu herního nábytku oficiálně i pro český trh

IKEA představuje svou ROG řadu herního nábytku oficiálně i pro český trh

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

21. 9. 2021 16:02 2

Na konci minulého týdne jsme vás informovali o tom, že švédský nábytkářský gigant IKEA rozšiřuje svou nabídku o celou řadu nábytku a doplňků určených pro hráče. V té době ještě nebyly k dispozici žádné konkrétní informace o českém trhu a vycházeli jsme z těch britských, nyní ale lokální zastoupení přináší oficiální představení cen pro české obchodní domy.

Reklama
Reklama

  • IKEA představila oficiální ceny herního nábytku a doplňků pro český trh

Do prodeje nakonec zamíří 1. října letošního roku a ve spolupráci se značkou Republic of Gamers nabídne přes 30 různých výrobků zaměřených na hráče. Produkty najdete v řadách pod názvy UPPSPEL,LÅNESPELARE, MATCHSPEL, GRUPPSPEL, UTESPELARE a HUVUDSPELARE. První zmíněná přímo těží ze spolupráce s ROG, ostatní řady vychází přímo z hlav designérů IKEA.

„Jedním z našich cílů bylo zajistit jednoduchý grafický design, který přetrvá. Pokud je totiž až příliš výrazný, často nás přestane bavit. Měli byste být schopní tady přes den sedět a pracovat a večer pak tohle místo proměnit ve své bojové stanoviště. Prostě by mělo odolat zkoušce času,“ komentuje řadu jeden z návrhářů Jon Karlsson.

A jak jsou na tom ceny? Základní set tvoří herní židle a stoly. “Základní” herní stoly UTESPELARE vás v závislosti na použitém materiálu budou stát 1990 nebo 2990 korun. Prémiový, elektricky polohovatelný stůl (bez desky) stojí 10 tisíc korun. Řady herních židlí začínají na 1490 korunách za základní HUVUDSPELARE a šplhají až k 3990 za MATCHSPEL. Dále můžete zakoupit třeba stojan na doplňky (sluchátka) za 599 korun, držák na kabel myši za 249 korun, hrnek s víčkem a brčkem za 199 korun, herní polštář za krk za 199 korun nebo děrovanou vitrínu za 1990 korun. Herní doplňky vedle toho obsahují i podložky pod myš, pojízdné zásuvky a podstavce na desktopové počítače, osvětlovací lampu s držákem na telefon, dírkované desky na zeď nebo plakáty (viz galerie).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz