I Among Us nabídne variantu ve virtuální realitě
i Zdroj: Hrej.cz
Among Us Novinka I Among Us nabídne variantu ve virtuální realitě

I Among Us nabídne variantu ve virtuální realitě

Radek Raudenský

Radek Raudenský

13. 12. 2021 10:43

Čekali jsme hodně, ale tohle opravdu ne. Uplynul zhruba rok od doby, kdy se herním průmyslem proháněla obrovská vlna Among Us, které svou jednoduchostí a zábavností naprosto ovládlo hráče na PC i mobilech. Vývojářské studio se snažilo hráče zásobovat novinkami, v maličkém týmu ale nešlo o jednoduchý úkol. Po roce jsme se na The Game Awards setkali s novým oznámením – přechodem do virtuální reality.

Reklama
Reklama

  • Innersloth oznámili tvorbu VR verze Among Us
  • Hru tvoří společně s Schell Games a Robot Teddy

Innersloth navíc překvapili faktem, že nejde o žádný port klasického Among Us. Hra se totiž přesouvá do pohledu první osoby, tedy do plně trojrozměrného světa. Prozatím víme, že se chystá mapa Skeld, nastavení 4-10 hráčů na jednom serveru ale zůstává.

Jak jsme zmiňovali, vývojářský tým není nijak početný, tudíž s VR projektem vypomáhá studio Schell Games a Robot Teddy. Hra vyjde na SteamVR a Oculus Quest 2 (Meta Quest). Datum vydání zatím neznáme.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz