Hráči sestavili kompletní uniklý trailer k novému Battlefieldu
Battlefield 6 Novinka Hráči sestavili kompletní uniklý trailer k novému Battlefieldu

Hráči sestavili kompletní uniklý trailer k novému Battlefieldu

Radek Raudenský

Radek Raudenský

27. 5. 2021 12:39

No, moc dlouho to netrvalo. V minulých dnes se v různých koutech internetu objevovaly snímky nebo krátké úseky z reveal traileru nového Battlefieldu, přičemž bylo téměř jisté, že se podaří časem získat kompletní záběry – to se nyní i s pomocí technologií skutečně stalo a ti, kteří nechtějí čekat až na oficiální představení se můžou začít těšit.

Reklama
Reklama

  • Fanouškům se podařilo sestavit celý trailer z uniklých záběrů
  • Kontext je ale stále stejný
  • Snad nám DICE brzy oficiálně prozradí více

Vůbec první verze se objevila na Twitteru, kde hráči zkrátka nasázeli uniklé obrázky a úseky za sebe. Výsledek nakonec vylepšil uživatel redditu Mikalton. Ten vymazal většinu nekvalitních snímků, celé video upscaloval do rozlišení 1080p a synchronizoval uniklou audio nahrávku.

Výsledkem je video, které ukazuje zejména filmové záběry útočících jednotek a již dříve uniklé scény s padající raketou. Dle nás ale působí trailer poměrně zvláštním dojmem a o hře jako takové toho moc neprozrazuje. Uvidíme, co si pro nás DICE nakonec přichystá – k oficiálnímu odhalení má dojít v červnu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz