Hrej.cz Novinka

Hráč Pokémonů dokázal téměř nemožné, pochytal všechny shiny verze

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
3. 5. 2021 14:14 4 Sdílej:

Hry ze série Pokémon sice nepatří k těm nejobtížnějším a často jsou otevřeny například dětem, i v nich se ale ukrývají poměrně náročné výzvy. Jednou z těch nejnáročnějších je sbírání zvláštních barevných variant jednotlivých stvoření, takzvaných shiny Pokémonů. Hráči se s nimi setkávají výjimečně, řada z nich obvykle uloví jednotky za generaci, a to už musí mít štěstí. Jistý zkušenější sběratel se však nyní pochlubil sbírkou všech existujících shiny Pokémonů.

Reklama
Reklama

  • Hráč se pochlubil neuvěřitelnou, kompletní sbírkou shiny Pokémonů
  • Je dost možná prvním hráčem, kterému se to povedlo
  • Ocenil jej i Juniči Masuda

Uživatel Twitteru s přezdívkou きゅ!!@色全国図鑑【完】na sociální síť nahrál video, ve kterém v aplikaci Pokémon Home projíždí kompletní sbírku všech shiny Pokémonů a různých speciálních variant populárnějších postaviček (třeba Pikachua). K vytvoření cloudové sbírky musel dříve využívat aplikaci Pokémon Bank, první kusy tedy možná pochytal už v dobách Pokémon Black & White na Nintendu DS.

Chytání shiny Pokémonů je extrémně náročná činnost založená na štěstí. Šance na setkání s alternativně zbarveným Pokémonem byla až do šesté generace 1 ku 8192 (tedy zhruba 0,012 procenta), od šesté generace je o polovinu vyšší, tedy 1 ku 4096. I tak jsou ale některé kusy raritou, napříč hrami se jich týkají různá omezení, samozřejmě i při setkání hrozí, že Pokémona z nějakého důvodu nechytíte a kompletní sbírka je něčím spíše neuvěřitelným.

Výkon ocenil i samotný otec Pokémonů Juniči Masuda.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz