Hideo Kodžima naznačuje, kdy dojde k odhalení jeho další chystané hry
i Zdroj: Kojima Productions
Novinka Hideo Kodžima naznačuje, kdy dojde k odhalení jeho další chystané hry

Hideo Kodžima naznačuje, kdy dojde k odhalení jeho další chystané hry

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

6. 10. 2022 10:58

Je dobře známo, že si výstřední designér Hideo Kodžima libuje v kryptických zprávách a hádankách. To platí i pro jeho poslední příspěvek odkazující na jeden z chystaných projektů.

Reklama

  • Kodžima v dalším příspěvku láká na odhalení chystané hry
  • Stále však není jasné, kdy bude představena

Řeč je o projektu, který se objevil během akce Tokyo Game Show. Internetovým detektivům se již podařilo zjistit, komu patří silueta na zveřejněném obrázku, s největší pravděpodobností se jedná o herečku Elle Fanning. Následně se diskutovalo o tom, kdy Kodžima novinku oznámí. Něco málo napovídá další příspěvek.

Jak už ale bylo řečeno, i ten je značně neurčitý, takže není úplně jasné, co chtěl básník říci. Zdá se ale, že odkazuje na nadcházející showcase nebo tiskovku. Eventuálně by mohlo jít o tradiční prosincové The Game Awards, ale kdo ví, třeba se během následujících dvou měsíců objeví i něco dalšího.

Zatím ale vše poukazuje na akci pod taktovkou Geoffa Keighleyho, slavný moderátor má ostatně s Kodžimou nadstandardní vztahy, takže by zřejmě nešlo o žádné velké překvapení.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz