Hodinový dokument zachycuje proces tvorby remaku Demon’s Souls
Demon's Souls Novinka Hodinový dokument zachycuje proces tvorby remaku Demon’s Souls

Hodinový dokument zachycuje proces tvorby remaku Demon’s Souls

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

13. 7. 2021 10:08

Remake Demon’s Souls patřil mezi nejvíce očekávané tituly loňského roku, navíc šlo o jednu z mála exkluzivit pro PlayStation 5. Úspěšný projekt si nyní vzali na paškál šikovní dokumentaristé.

Reklama
Reklama

  • Remake Demon’s Souls se dočkal dokumentu
  • Stojí za ním uskupení NoClip
  • Hodinové video zachycuje práci vývojářů z Bluepoint Games i Sony Japan

Za dokumentem stojí uskupení NoClip pod vedením žurnalisty Dannyho O'Dwyera. Věnuje se menším titulům (Bastion, Hades, Showel Knight), ale i velkým mainstreamovým kouskům (Doom, Hitman, Mortal Kombat). Nyní přišel čas na Demon’s Souls.

Dokument se zaměřuje na proces tvorby oceňovaného remaku, nechává nahlédnout pod ruce vývojářů z Bluepoint Games a také Sony Japan, studia, které bylo nedávno rozpuštěno. Týmy totiž na předělávce spolupracovaly. Hodinové video zachycuje úpravu ikonických bossů, změny ve světě Boletaria nebo třeba práci s kamerou a fyzikální modelem.

V souvislosti s Bluepoint Games nedávno unikla informace ohledně odkoupení studia, Sony se podle všeho chystá na oficiální přivítání v rodině PlayStation Studios. Proslýchá se, že také dojde na představení nového projektu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz