Hlavní tým pracující na Cyberpunku se stěhuje do Ameriky. Pokračování bude vznikat v Bostonu
i Zdroj: CD Projekt
Novinka Hlavní tým pracující na Cyberpunku se stěhuje do Ameriky. Pokračování bude vznikat v Bostonu

Hlavní tým pracující na Cyberpunku se stěhuje do Ameriky. Pokračování bude vznikat v Bostonu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

6. 10. 2022 10:24

CD Projekt v týdnu nastínil svou budoucnost ohledně chystaných projektů, s čímž souvisí velké změny v rámci fungování jednotlivých týmů. Jde například o stěhování do Bostonu, na které nyní upozorňuje jeden z důležitých členů polského studia.

Reklama

  • Paweł Sasko se chystá na stěhování do Bostonu
  • V Americe založí nové studio, které se postará o pokračování Cyberpunku
  • Nejprve ale musí dokončit rozšíření chystané na příští rok

Do Bostonu se chystá Paweł Sasko, který dohlížel na přípravu úkolů pro Cyberpunk 2077. V příspěvku na Twitteru naznačil, že ještě bude muset dokončit rozšíření Phantom Liberty plánované na příští rok, pak ale sbalí kufry a vyrazí za velkou louži.

“Stěhuji se do Bostonu spolu s hlavním týmem zodpovědným za Cyberpunk 2077, abych založil nové studio a položil základy pro tým v Severní Americe,” nastínil a poukázal na spolupráci s pobočkou ve Vancouveru a také s vývojáři, kteří zůstanou ve Varšavě. 

Sasko nicméně neopustí kyberpunkové RPG, v Bostonu totiž povede vývoj projektu s kódovým označením Orion, z něhož se časem vyloupne plnohodnotné pokračování. O něm zatím nic konkrétního nevíme, autoři ale přislíbili, že se budou snažit naplno vytěžit potenciál značky Cyberpunk.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz