Hlavní postava z GTA San Andreas se objevila ve hře Genshin Impact. Bohužel jde jen o koncept
i Zdroj: Se svolením @Genshinmem / Twitter
Mobilní hraní Novinka Hlavní postava z GTA San Andreas se objevila ve hře Genshin Impact. Bohužel jde jen o koncept

Hlavní postava z GTA San Andreas se objevila ve hře Genshin Impact. Bohužel jde jen o koncept

Jakub Fišer

Jakub Fišer

19. 8. 2022 08:50

Hráči mají rádi fúze několika her do jedné, což dokazuje aktuální popularita titulu MultiVersus – nebo alespoň tzv. cameo, třeba když se v asijském RPG Genshin Impact objeví hlavní postava z GTA San Andreas, Carl Johnson aka CJ.

Reklama
Reklama

  • Carl “CJ” Johnson z GTA San Andreas se objevil v titulu Genshin Impact
  • Jde pravděpodobně pouze o fanouškovský výtvor, nikoliv o plán přidat postavu do hry

Video ikonické postavy v džínech a bílém tílku se objevilo na twitterovém profilu @Genshinmem a zobrazuje právě Carla Johnsona, jak zkouší různé zbraně a speciální schopnosti známé z Genshin Impact. Pochopitelně se přitom pohybuje animacemi původních hrdinů.

Abychom bizarní video zasadili trochu do kontextu, jde vlastně o fanouškovský koncept, kdy byly na již existující animace naroubovány textury a modely postavy CJ z kultovního Grand Theft Auto. Bohužel, nejde o žádný oficiálně připravovaný obsah, že by snad CJ dorazil do Genshin Impact jako nová hratelná postava.

Tuto eventualitu tvůrci veleoblíbeného RPG nijak nekomentovali a pravděpodobně asi ani nebudou. Určitě bychom se ale neměli divit, jestli se brzy objeví další bizarní crossover postav. Do Genshin Impact by stejným způsobem mohl zamířit třeba Trevor z GTA V nebo Spider-Man.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz