Hrej.cz Novinka

Hitmana si konečně zahrajete i offline

zdenek-princ
Zdeněk Princ
29. 11. 2016 08:30 2 Sdílej:
Reklama
Reklama

I přes úvodní strach a skepsi se z Hitmana – rozkouskovaného na jednotlivé epizody – stala poměrně solidní hra, která fanoušky série nemůže v zásadě zklamat. Listopadový update navíc konečně přináší i offline profily, takže můžete pokračovat v navyšování vašich zabijáckých skillů i bez internetu.

Offline profily navíc umožní využívat veškeré vaše vybavení, startovní pozice, zbraně a samozřejmě i bonusové obleky a sady výzev. Bez ohledu na to, jak dlouho budete hrát bez připojení k internetu, dojde po následném připojení k synchronizaci všech dat na obou stranách – online i offline – bez nutnosti cokoliv dalšího řešit.

Update pak samozřejmě myslí i na vylepšení hry jako takové, případně odstranění některých problémů. Za zmínku pak stojí trochu úsměvná kauza kolem stahování vašich cílů z balkonů či z oken, pokud jste pod nimi na žebříku. S tímto prvkem hratelnosti je spojen bug, že nikdo nebude za tuto smrt podezřívat Agenta 47, a to i přes to, bude se na něj během akce dívat. Proto bude funkce v prosincovém updatu odstraněna, opravena a zpět se vrátí v lednu.

Pokud máte zájem, můžete se samozřejmě podívat na kompletní výčet změn a určitě se mrkněte na recenzi páté epizody, která od nás obdržela plný počet bodů!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz