Hrej.cz Novinka

Hitman řádí na módní přehlídce

zdenek-princ
Zdeněk Princ
29. 8. 2015 17:33 10 Sdílej:
Reklama
Reklama

Během panelové diskuze na probíhajícím veletrhu PAX East prezentovali vývojáři ze studia IO interactive ukázku jedné ze sedmi misí, které budou k dispozici ve hře Hitman po vydání její první sezóny. Agent 47 se vydává do Paříže, aby během módní přehlídky splnil svůj úkol.

Během patnácti minut komentovaného průchodu hrou budete svědky zajímavé kombinace velké volnosti pohybu, možnosti rozhodnout se dle svého a velmi působivé grafiky. Alespoň v tomto ohledu se není čeho bát a Hitman vypadá, bez ohledu na již probírané problémy, ve formě.

Jediné, co nám dělá vrásky, je oněch patnáct minut, ze kolik se dá mise splnit. Vynásobeni sedmi se dostáváme na čistý čas 1:45, což by mohlo zájemce o hru vyděsit. Vývojáři totiž uvedli, že základní verze hry, kterou si budete muset pořídit za plnou cenu, bude obsahovat právě sedm misí. Snad lidé v IO vědí, co dělají.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz