Hrej.cz Novinka

Hitman by měl mít tři sezóny

zdenek-princ
Zdeněk Princ
8. 8. 2016 10:41 3 Sdílej:
Reklama
Reklama

Vývojáři z IO Interactive mají smělé plány – zatímco v těchto dnech dokončují čtvrtou misi pro svého Hitmana, netají se vyhlídkami na další sezóny s misemi napříč celým světem.

O postupném rozšíření a podpoře hry v následujících měsících až letech se lidé z IO netají, až nyní ale potvrdili, že celkově by měly být dostupné tři sezóny. A to i přes fakt, že první ještě není dokončena a druhá ještě nebyla oficiálně představena.

Případný problém, který by mohl rozhodnout v neprospěch načrtnuté budoucnosti značky, je přístup vydavatele ze Square Enix. Hitman totiž kvůli sérii protichůdných a nejasných prohlášení ještě před svým vydáním ztratil důvěru hráčů a s postupně vydávaným obsahem ji získává jen velmi pomalu.

Na druhou stranu ale dosavadní mise dokazují, že je Hitman ve formě i přes nesnadný porod a je pravděpodobné, že se minimálně další čtveřice misí dočkáme. Mise z Bangkoku, která dovrší první sezónu, vyjde 16. srpna.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz