Hitman 2 představuje roční roadmapu
Novinka Hitman 2 představuje roční roadmapu

Hitman 2 představuje roční roadmapu

Radek Raudenský

Radek Raudenský

11. 4. 2019 15:45 1
Reklama
Reklama

Série Hitman je známá tím, že dostává více obsahu s průběhem času. Studio IO se s námi nyní podělilo o roadmapu, která představuje dodatečný obsah, kterého se Hitman 2 v průběhu roku dočká. Jak bylo již dříve řečeno, dodatečné mapy jsou dostupné pouze pro Silver, respektive Gold edice.

Ještě na jaře se dočkáme sniperské mapy Hantu port. Všichni hráči získají zdarma kostým plameňáka, téma Spring Break, Ghost mod do Santa Fortuna a skin na pistoli El Matador. V létě se dočkáme zcela nové lokace The Bank. Pro Silver a Gold edici zároveň přijdou dvě mise, pro všechny hráče bude dostupné téma Jungle Summer.

Na podzim vyjde sniperská mapa The Prison a nová lokace The Resort. Ty jsou stejně jako další dvě mise pouze pro hráče s Gold edicí. Všichni hráči se dočkají zatím neznámého outfitu, antického nože, Ghost modu do Mumbai a dvou témat – The Rivals a Haloween. Jak IO říká, samozřejmostí jsou stále týdenní úkoly, stejně tak více podrobné měsíční roadmaps a livestreamy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz