Hrej.cz Novinka

Hades v krátkém videu představil své dabéry

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
13. 11. 2020 08:35 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

Hades se v září z předběžného přístupu přehoupnul do plné verze, takže se letos pravděpodobně objeví v mnoha anketách o nejlepší hru roku, minimálně v případě roguelike žánru. Návyková hratelnost je podpořena také kvalitním dabingem. A právě jeho autoři se ukázali v krátkém videu.

Pokud máte zkušenost s předchozími tituly od Supergiant Games, možná některé z hlasů poznáte. V příspěvku na Twitteru vývojáři zmiňují, že s dabéry spolupracují dlouhodobě. Právě oni totiž výrazně podtrhují osobnost postav ve hře, což je ve výsledku velmi důležité.

Hades je zároveň komerčním úspěchem. Krátce po vydání plné verze studio ohlásilo pokoření významného milníku. Podařilo se totiž prodat přes milion kopií, což je na nezávislý projekt velmi slušné číslo.

Momentálně se diskutuje o verzích pro další platformy. Hades se totiž zatím podíval pouze na PC, Mac a Nintendo Switch. Vývojáři nyní zkoumají další možnosti, vydání na platformách Sony a Microsoftu nevyloučili.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz