GTA VI údajně nabídne singleplayerová rozšíření. Insider tvrdí, že se ve hře časem objeví další města
i Zdroj: Rockstar Games / Take Two Interactive
Novinka GTA VI údajně nabídne singleplayerová rozšíření. Insider tvrdí, že se ve hře časem objeví další města

GTA VI údajně nabídne singleplayerová rozšíření. Insider tvrdí, že se ve hře časem objeví další města

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

18. 8. 2022 11:34 1

Trevora, Michaela a Franklina v příštím roce čeká pořádná párty, pátý díl série Grand Theft Auto totiž oslaví krásné kulatiny. Městská akce se stále těší velkému zájmu ze strany hráčů, a to hlavně kvůli GTA Online. Úspěšný multiplayer ale zároveň může za absenci singleplayerového rozšíření. V případě šestky se však s přídavky údajně počítá.

Reklama
Reklama

  • Tez2 promluvil o dodatečném obsahu pro GTA VI
  • Vývojáři údajně připravují rozšíření souběžně s vývojem základní hry
  • Hra by se časem mohla rozrůst o další města v samostatných lokacích

S informací přispěchal důvěryhodný insider Tez2, který se o přídavku zmínil na stránkách GTA Forum. Zmiňuje, že se dodatečný obsah připravuje už během vývoje základní hry. To se dělo i v případě GTA V, jak už ale bylo naznačeno, pětka se žádného DLC nedočkala, rozdělaná práce skončila v koši v roce 2015, protože se vývojáři začali soustředit na veleúspěšné GTA Online a vývoj Red Dead Redemption 2.

Tez2 výslovně zmiňuje nové mise a města. Sám předpokládá, že půjde o samostatné lokace. Jako příklad uvádí North Yankton, kde začíná příběh singleplayeru, nebo Cayo Perico v online části. “Rockstar tímto způsobem může představit nový heist pro další GTA Online spolu s každým novým DLC. Když budeme mít trochu štěstí, mohli bychom se čas od času dočkat zbrusu nového města.”

Nezbývá než doufat, že Rockstar opět nezmění plány, až se další verze GTA Online znovu utrhne ze řetězu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz