gta-v-bude-pristi-rok-rika-pachter
Novinka GTA V bude příští rok, říká Pachter

GTA V bude příští rok, říká Pachter

Michal Maliarov

Michal Maliarov

18
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.

Reklama

Všudepřítomný analytik Michael Pachter se dnes zakousl do dalšího dílu veleúspěšné gangsterské série Grand Theft Auto se svou předpovědí, která pátý díl směruje do obchodů na příští rok.

„Rockstar odmítl komentovat, kdy hru chystá do prodeje, potvrdil ale, že je pátý díl ve vývoji již více než rok a využívá stejné herní enginy, jako díl čtvrtý,“ řekl Pachter. „Také nám bylo řečeno, že je tým vysoce motivován na vydání dalšího dílu, protože chápe, že nic jim nenaplní peněženky tak, jako cokoli z univerza GTA série,“ dodal.

„Pokud bychom na to měli jít matematicky, dojdeme k závěru, že se GTA V bude finišovat někdy příští rok. Když ale vezmeme v potaz různé odklady minulých dílů, v obchodech se jej nejspíše nedočkáme dříve, jak v zimě 2010.“

Vzhledem k úspěchu GTA IV by bylo s podivem, kdyby něco z toho bylo jinak. Každopádně držme palce za Vice City 2.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama