Zpět na článek

Diskuze: Poptávka po GTA 6 může zapříčinit nedostatek konzolí

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Pavatik
Pavatik
Level 3 Level 3
Hlavní platforma: PC
včera 16:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Myslím že po Releasu je pravděpodobné že se PS 5 bude prodavat ještě víc.. Kvůli socialním sítím kde se bude šířit GTA 6 jak Tsunami a reklama s PS 5 taky... U Xboxu si nejsem jisty po zdražení, ale zdražení se do konce roku ani PS 5 nevyhne.. Čeká nás podle mě nejhorší rok na komponenty vubec 2027..

czepold
czepold
Level 36 Level 36
Hlavní platforma: PlayStation
dnes 10:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Pavatik Nebude. Jedna hra (GTA 6) to neovlivní. Kvůli RAMokalypse - způsobené tím že se výrazně buduje AI infrastruktura - zdražil nebo v budoucnu ještě zdraží herní hardware (PS6, Xbox) o nějaké tisíce. Lidé co nežijí sami, lidé co mají rodiny a jiné povinné výdaje každý měsíc, ti si velmi hodně rozmyslí jestli má smysl kupovat zdražené konzole proti jejich dřívějším cenám - kromě Prahy a Brna kde jsou příjmy výrazně nad průměrem/mediánem než ve zbytku ČR.

Reklama
Reklama