GRID Legends se už zítra představí v gameplay záběrech. Autoři zároveň prozradí termín vydání
Grid Legends Novinka GRID Legends se už zítra představí v gameplay záběrech. Autoři zároveň prozradí termín vydání

GRID Legends se už zítra představí v gameplay záběrech. Autoři zároveň prozradí termín vydání

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

2. 12. 2021 09:58

Už je to několik měsíců, co studio Codemasters odhalilo GRID Legends. Autoři nyní lákají na další detaily a oznámení konkrétního termínu vydání.

Reklama
Reklama

  • Na zítřek je naplánován stream s detaily ke hře GRID Legends
  • Autoři chtějí představit gameplay záběry, lokace, eventy a závodní speciály
  • Dojde také na oznámení termínu vydání
  • Stream začíná zítra v 17:00 hodin

V příspěvku na Twitteru autoři slibují, že se více dozvíme už zítra skrze livestream, který proběhne v 17:00 hodin našeho času. Zmíněný termín vydání doprovodí první gameplay záběry a informace o lokacích, eventech, závodních speciálech a nových featurách.

Hlavním tahákem je příběhový režim mapující smyšlené mistrovství světa. Hráči se mohou těšit na filmově laděné cutscény, v nichž nebude nouze o vyhrocené okamžiky, emoce zřejmě budou tryskat na všechny strany. 

V Legends se nejde prostor pro klasický formát závodů, tvůrci se ale nebojí experimentovat, takže zároveň dojde i na režimy, v nichž se na trati potkají formule, rally speciály i obří trucky. Ředitel vývoje Chris Smith také připomněl, že se vývojáři zaměřili na systém Nemesis, který se v sérii poprvé objevil v roce 2019.

Celistvější obrázek si o hře uděláme až zítra. GRID Legends přijedou na konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series a také na PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz