Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition pravděpodobně míří na Epic Games Store
i Zdroj: Rockstar Games
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Novinka Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition pravděpodobně míří na Epic Games Store

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition pravděpodobně míří na Epic Games Store

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

16. 1. 2023 15:45

Remasterovaná trilogie populární městské akce vyšla i v PC verzi, zatím je však k dispozici pouze v obchůdku pod záštitou Rockstar Games. To by se brzy mohlo změnit.

Reklama

  • Ověřený leaker tvrdí, že remasterovaná trilogie bude brzy k dispozici v obchodě Epic Games Store
  • Do nabídky by se měla zařadit 19. ledna
  • Na první týden se údajně chystá sleva 50 %

Trilogie zaznamenala komerční úspěch, byť od kritiků i hráčů schytala poměrně výraznou kritiku kvůli technickému stavu. To je ale historie. Po více než roce od vydání zřejmě přišel čas na uvedení v dalších obchodech.

Konkrétně se jedná o Epic Games Store, právě zde by trilogie měla zakotvit, alespoň tedy podle informací od leakera, který je znám pod přezdívkou billbil-kun. O jeho předpovědi se opíráme poměrně často, pravidelně totiž prozrazuje obsah nabídky služby PlayStation Plus. A nutno podotknout, že má opravdu skvělou reputaci.

V příspěvku na Twitteru tvrdí, že edice dorazí na EGS již 19. ledna, a to v 17:00 hodin našeho času. Do prodeje by navíc měla jít se slevou 50 %.

Je samozřejmě otázkou, zda se trilogie objeví také na Steamu, o tom už billbil-kun nemluví. Budeme si tedy muset počkat na oficiální oznámení.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz