Genshin Impact dále expanduje. Vyjde i na Epic Games Store
Novinka Genshin Impact dále expanduje. Vyjde i na Epic Games Store

Genshin Impact dále expanduje. Vyjde i na Epic Games Store

Radek Raudenský

Radek Raudenský

3. 6. 2021 13:36

Jedním z překvapivých hitů loňského roku bylo také free to play RPG Genshin Impact čínského studia MiHoYo. Ten se stal populární zejména na mobilech, na PC jste totiž hru mohli hrát jedině přes dedikovaný launcher, který bylo nutné stáhnout z oficiálního webu. To může samozřejmě mnoho hráčů odradit, už brzy se ale hra podívá i na klasický digitální obchod.

Reklama
Reklama

  • MiHoYo oznámilo spolupráci s Epic Games
  • Díky tomu vyjde populární RPG i na Epic Games Store
  • Předtím se hra dala stáhnout pouze na oficiálních stránkách

Tvůrci totiž oznámili, že Genshin Impact vyjde také na Epic Games Store, a to už 9. června. Tento datum zároveň značí i vydání velké aktualizace 1.6, která do hry přinese nové postavy, Archon Quest, novou oblast nebo lodní přepravu.

„Když jsme vyvíjeli Genshin Impact, chtěli jsme se soustředit na rozšíření hry na co nejvíce platforem tak, aby hráči mohli hrát hru sami i společně s kamarády, a to ať hrají kdekoliv. Epic Games Store je expertem na PC hraní a jsme potěšeni, že můžeme pracovat s Epicem na rozšíření Genshin Impact pro globální komunitu,“ tvrdí ředitel MiHoYo Forrest Liu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz