Gearbox v prosinci oznámí nový projekt
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Gearbox v prosinci oznámí nový projekt

Gearbox v prosinci oznámí nový projekt

Pavel Makal

Pavel Makal

12
Reklama

Gearbox Software nepatří mezi herní společnosti, k jejichž tvorbě bychom mohli mít bezmeznou důvěru. Vedle nezpochybnitelných hitů, jakými jsou například oba díly Borderlands nebo skvělá taktická série Brothers in Arms má tato firma na kontě i celou řadu propadáků. Vzpomeňme na příšerné Aliens: Collonial Marines, léta očekávaného a nakonec smutně podprůměrného Duke Nukem Forever či třeba letošní Battleborn, který sice prokázal celou řadu kvalit, masivní úspěch si ale nevydobyl.

Šéf studia Randy Pitchford ale zjevně nehází ručník do ringu a ještě letos nám zřejmě představí zbrusu novou hru. Zpráva přišla jako blesk z čistého nebe a pochází z Pitchfordova Twitteru. Jeden z fanoušků tam reagoval na jeho příspěvek o tom, že Gearbox právě odstal rozhněvaný mail od nepochybně mírně zmateného zákazníka, který si stěžuje na ranked zápasy v Gears of War, s nimiž samozřejmě Gearbox nemá nic společného, snad kromě jména. Fanoušek poznamenal, že crossover mezi Gears of War a Duke Nukemem by byl skutečný nářez a Pitchford zmínil, že 1. prosince učiní firma odhalení něčeho, co by se mu mohlo líbit.

Podstatnou informací je to, že na 1. prosince vychází datum konání letošního ročníku předávání cen The Game Awards v Los Angeles. Právě tam se tedy nejspíš chystaný nový titul od Gearboxu objeví. Zbývá otázka, co to nakonec bude. Jako největší sázka na jistotu se samozřejmě jeví třetí díl populární střílečky Borderlands, pořádné zpracování a podobu hodnou 21. století by si ale zasloužil i Duke Nukem. Na nové Vetřelce bychom si spíše nevsadili, ale zajímavé je, že zanedlouho po tomto příspěvku Pitchword retweetoval první plakát na chystaný film Alien: Covenant, který přijde do kin v květnu příštího roku. Spekulace ale můžeme nechat stranou, prosinec je za dveřmi a můžete se spolehnout, že všechny zprávy z The Game Experience naleznete ještě žhavé na Hrej.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama