Hrej.cz Novinka

Gearbox ukázal nové DLC pro Borderlands 3

david-plechacek
David Plecháček
22. 5. 2020 12:43 2 Sdílej:
Reklama
Reklama

Po Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot a Guns, Love and Tentacles přichází na řadu třetí DLC pro Borderlands 3. To nese název Bounty of Blood: A Fistful of Redemption, a přináší do hry nové westernové zasazení i spoustu nových postav. A také hromadu nového, zajímavého lootu, o který jde v případě Borderlands především.

Bounty of Blood: A Fistful of Redemption nás zavede na planetu Gehenna. Vaším úkolem je získat hlavy a připsat si odměnu gangu The Devil Riders, který terorizuje městečko Vestige. Kromě kýžené odměny ale váš zásah s sebou ponese i změnu Vestige samotného, které skrze příběhové mise a Crew Challenges postavíte zpět na nohy.

Kromě hromady akce se ale můžete těšit na spousty bizarních postav. Gearbox v tomto ohledu vyzdvihuje především dvě, válečnici Rose a boxera Juna. Nejčastěji však uslyšíte hlas „vypravěče“, který bude komentovat váš postup pouštní planetou. O koho se má jednak a jakou bude mít funkci – jestli nějakou – ale materiály nehovoří.

Namísto toho hovoří o novém cyklo-vznášedle JetBeast, který můžete osadit dvojicí kulometů nebo granátometem. Těšit se můžeme i na čtveřici věcí, které hráčům pomohou v soubojích nebo v průzkumu planety. Prozatím známe dvě, Traitorweed přemění nepřátele na spolubojovníky, Breezebloom si představujeme jako takový jetpack, který hlavní postavě umožní dostat se na místa, kam by se jinak nedostala. O novém DLC byla řeč po 25. minutě následujícího videa.

Zatímco třetí DLC vyjde 25. června, už teď se řeší, které DLC bude čtvrté. Na včerejší Borderlands Show totiž došlo k odhalení alespoň náznaku toho, co nás čeká – objevil se Krieg. Psycho z Borderlands 2 je „poněkud“ nestabilní, a tak někteří soudí, že se poslední DLC bude odehrávat v jeho hlavě. Nějak. Gearbox by si jistě poradil. Co je na těchto náznacích pravdy, ale prozatím nevíme.

Víme však, že kromě nového dodatku se blíží i další raid. Ten by měl poněkud rozšířit a vylepšit koncept Takedownů, otázkou však zůstává, jak přesně. Vůbec poprvé se utkáme s eridianskými nepřáteli. Kromě soubojů nás čekají i puzzly, některé z nich zřejmě souvisí i s nízkou gravitací, která byla na některých místech třetího dílu a hrála prim v The Pre-sequel. Změnit by se v rámci raidu mělo i to, jak se budeme oživovat, což by mělo udělat zážitek lehčím než posledně. Zbytek je ale nejasný. Nový Takedown vychází už 4. června.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz