Hrej.cz Novinka

Forza Motorsport 8 nabídne RT při 60 FPS

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
24. 7. 2020 07:41 4 Sdílej:
Reklama
Reklama

Zatímco v případě Halo Infinite jsme mohli mluvit o jistých rozpacích z next-genu, u oficiálně odhalené Forzy Motorsport 8 nemáme pochyby žádné. První trailer ukázal neuvěřitelné záběry přímo z enginu, až pedantsky detailní Laguna Seca a autoři slibují technologii ray-tracingu při 60 snímcích za vteřinu.

Samotný trailer bohužel nepřinesl příliš velké množství samotného závodění, to ale není u série Forza nic neobvyklého. Naopak jsme si mohli z detailu prohlédnout závodní speciály, které se posouvají od těch nepřirozeně vyleštěných plastikových modelů ke skutečným, od oleje umatlaným a ostrým závoděním opotřebeným strojům.

Stejně jako konkurenční Gran Turismo 7 cílí i Forza Motorsport 8 na vysokou míru detailů a do poslední součástky propracované vozy. Napomoct mu k tomu může i to, že nevyjde na Xbox One, v seznamu podpory jsou pouze platformy PC a Xbox Series X. Autoři z Turn 10 tak nejsou nijak omezováni výkonem zastaralého hardwaru a mohou plně těžit z toho aktuálního.

Datum vydání zatím neznáme, a Phil Spencer upozornil fanoušky, že je hra v poměrně rané fázi vývoje. Dočkat bychom se však mohli například na konci příštího roku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz