Film Rainbow Six od Paramountu bude režírovat autor Johna Wicka. Vrací se také Michael B. Jordan
i Zdroj: Paramount / Amazon / IMDB
Novinka Film Rainbow Six od Paramountu bude režírovat autor Johna Wicka. Vrací se také Michael B. Jordan

Film Rainbow Six od Paramountu bude režírovat autor Johna Wicka. Vrací se také Michael B. Jordan

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

18. 1. 2023 19:04

Chystanou filmovou adaptaci taktických stříleček Rainbow Six bude režírovat jeden z nejpovolanějších tvůrců. Studio Paramount mělo dle magazínu The Hollywood Reporter podepsat režiséra Chada Stahelskiho. Ten se po úspěšné kaskadérské kariéře proslavil filmy John Wick o stejnojmenném zabijákovi. Také má režírovat film Ghost of Tsushima.

Reklama

  • Filmové Rainbow Six si střihne režisér Johna Wicka Chad Stahelski
  • Do role Johna Kellyho se vrátí Michael B. Jordan
  • Film půjde přednostně do kin

Zpráva vedle toho mluví o tom, že se v jedné z hlavních rolí objeví herec Michael B. Jordan (trilogie Creed). Ten by se měl vrátit v roli elitního operativce Johna Kellyho a navázat tak na film Bez výčitek (Without Remorse) z roku 2021 ze stejného univerza. Oba snímky jsou totiž založeny na knižní tvorbě spisovatele Toma Clancyho. 

První pokus, sloužící jako seznámení s hrdinou Kellym, ale příliš úspěšný nebyl a nezískal si kritiky ani fanoušky. Novinka, kterou Hollywood Reporter nazývá Rainbow, tak musí přinést zajímavější akci, hrdiny a přehlednější scénář. Ostatně by měl snímek zamířit i do kin, zatímco Bez výčitek vyšlo rovnou ve streamovací službě Amazon Prime.

Zatím neznáme ani podrobnosti o příběhu, ani přibližné datum vydání.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz