Hrej.cz Novinka

Fenyx Rising ukazuje záběry ze Switche

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
30. 10. 2020 08:37 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

Autoři Immortals Fenyx Rising nabrali inspiraci pro novou značku Ubisoftu kde se jen dalo. Tadeáš ve svém článku našel hned deset různých prvků, které původně patřily do jiných her. Jednou z nich byla i The Legend of Zelda: Breath of the Wild, exkluzivita pro platformy Nintenda. A právě tam se Fenyx také chystá.

Open-world akce totiž v prosinci zamíří i na Switch. Nikoliv prostřednictvím cloudu, nýbrž klasickým způsobem, takže zachraňovat bohy bude možné i v místech, kde není možné připojit se k internetu. Gameplay trailer naznačuje, jak na Switchi novinka poběží.

Co se vizuálu týče, oproti verzi pro ostatní platformy je zde na první pohled patrný jistý downgrade. Vše ale zachraňuje pohádkově stylizovaná grafika, v níž se leccos schová. Záběry zároveň nenaznačují, že by mělo docházet k propadům frameratu.

Immortals Fenyx Rising vyjde 3. prosince na platformách Xbox Series Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch a na PC.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz