Farming Simulator 19 prodal milion kopií
Hrej.cz Novinka

Farming Simulator 19 prodal milion kopií

Zdeněk Pudivítr

Zdeněk Pudivítr

8. 12. 2018 14:50 5
Reklama
Reklama

Série Farming Simulator si za svou desetiletou existenci prošla obrovským vývojem a stala se z okrajové záliby skalních fanoušků mainstreamem, dostupným pro širokou veřejnost. Právě díky lepší přístupnosti, vypilování hlavních pilířů hratelnosti a rozšíření na konzole teď mohou autoři z Giants Software sklízet plody své práce.

Poslední přírůstek do série s názvem Farming Simulator 19 totiž prodal už více než milion kopií a co víc, stalo se tak pouhých 10 dní od uvedení na trh. Takový výsledek by byl poměrně slušný i pro většinu AAA titulů, ale u simulátoru farmaření se bezpochyby jedná o obrovský úspěch. Je vidět, že i když se na popularitě série Farming Simulator snaží svést další konkurenční tituly, Giants Software si za léta své praxe vybudovali silnou základnu fanoušků.

V letošním díle se kromě povinného rozšíření vozového parku a počtu pěstovatelných plodin vývojáři více zaměřili i na grafiku, která se opět více přiblížila standardu dnešních her, i když v tomto směru bude mít Farming Simulator ještě nějakou dobu co dohánět. Kromě příjemně nastavené cenovky našince jistě potěšil i fakt, že hra přišla na trh s českými titulky, a to vzhledem k její stále větší komplexnosti rozhodně přijde vhod.

Více informací o Farming Simulatoru 19 se můžete dočíst v naší recenzi a v případě zájmu vyrazit na virtuální farmu si jí můžete pořídit na Xzone.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz