FAR: Changing Tides napne plachty v březnu, hned první den zakotví v Game Passu
i Zdroj: Hrej.cz
FAR: Changing Tides Novinka FAR: Changing Tides napne plachty v březnu, hned první den zakotví v Game Passu

FAR: Changing Tides napne plachty v březnu, hned první den zakotví v Game Passu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

12. 1. 2022 13:07

Hrdina explorativní adventury FAR: Changing Tides brzy zvedne kotvu a vyrazí na cestu zdevastovaným světem. Poslední informace slibují, že hned první den doplachtí i do nabídky služby Xbox Game Pass.

Reklama

  • FAR: Changing Tides vyjde 1. března
  • Hra bude od prvního dne k dispozici v Game Passu
  • Už nyní se můžete zaposlouchat do podmanivého soundtracku

Zatímco v rámci FAR: Lone Sails zpracovali autoři ze studia Okomotive strastiplnou cestu vyprahlou pustinou, Changing Tides se naplno vrhá do rozbouřených vln i do světa pod hladinou. Kapitán Toe má naštěstí velkou kuráž, stále věří že jednoho dne najde nový domov.

Potřebujete se na plavbu správně naladit? Pak vás zřejmě potěší, že tvůrci zveřejnili první část soundtracku v sérii Soundwaves. Video je k dispozici níže.

Hra vyjde 1. března, jak už bylo řečeno, od prvního dne bude dostupná v Game Passu. K dispozici však bude také na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch a také na PC (Steam i Epic Games Store).

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz