Hrej.cz Novinka

Fallout 76 představuje letošní sezóny

radek-raudensky
Radek Raudenský
23. 3. 2021 12:38 1 Sdílej:

Fallout 76 se ani v letošním roce nemusí obávat nedostatku nového obsahu. Bethesda totiž odhalila roadmap pro letošní rok, která odhaluje celkem čtyři další sezóny soustředící se na různé oblasti hry. Jako první se na naše obrazovky dostane jarní Locked & Loaded.

Reklama
Reklama

Tento dodatek přinese do hry nové SPECIAL loadouty dovolující hráčům s úrovní 25 a výše restartovat SPECIAL body vždy, když se dostanou do tábora. I toho se dotknou změny, hráči si nově budou moct postavit rovnou několik různých táborů. Zároveň dorazí další expanze Daily Ops úkolů s novým Decryption herním módem.

V létě se dočkáme páté sezóny, která zakončí příběhovou kampaň Brotherhood of Steel s novými úkoly, NPC, několika málo lokacemi a také odměnami. Šestá sezóna zatím přesnější popis nenabízí, má se jednat o „evoluci privátních světů.“ Poslední letošní dodatek ve formě Tales From The Stars v létě přinese sezónní event The Ritual, čtyřhvězdičkové zbraně a armory společně s CAMP mazlíčky.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz