Hrej.cz Novinka

Epic Games kupuje tvůrce Fall Guys

radek-raudensky
Radek Raudenský
2. 3. 2021 18:14 2 Sdílej:

Na začátku února jsme vás infomovali o spekulaci na základě souborů z Fall Guys. Ty obsahovaly zmínky o skinech z Fortnite, což by naznačovalo vzájemnou spolupráci mezi těmito dvěma tituly. Nové oznámení jde ale mnohem dál – Epic Games totiž vývojáře Fall Guys odkupuje.

Reklama
Reklama

Úspěch Fall Guys tvůrce Fortnite očividně zlákal natolik, že se rozhodli za studio Mediatonic vyplatit neznámou částku. Prozatím vývojáři tvrdí, že Fall Guys zůstane jak na Steamu, tak na PlayStationu. Platí i plány na port pro Xbox či Nintendo Switch. V FAQ se studio odkazuje i na funkce jako systém účtů, cross-play či další hratelné módy. To vše je údajně v plánu.

Fanouškům určitě vyvstane na mysl osud Rocket League, které po odkoupení ze strany Epic Games přešlo na model F2P - Mediatonic se této otázce šibalsky vyhýbá s větou "Prozatím neplánujeme nic oznamovat". Je tedy možné, že dojde i na tuto variantu. Jak ale sami tvrdí, prozatím se pro komunitu Fall Guys nic nemění.

HUGE NEWS!@Mediatonic are pleased to announce that we've joined the @EpicGames family!

What does this mean? I'm glad you asked!

FAQ:https://t.co/QpiEHemUcapic.twitter.com/ZcGaoooljz

— Fall Guys 4041 SOON (@FallGuysGame) March 2, 2021

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz