Hrej.cz Novinka

EGS oznámil další exkluzivity

martin-nahodil
Martin Nahodil
21. 3. 2019 08:51 21 Sdílej:
Reklama
Reklama

Včera jsme psali o tom, že se na PC vůbec poprvé objeví několik adventur od studia Quantic Dream. Budete si je moci pořídit exkluzivně na Epic Games Store, ale tím to nekončí. Je tady celá řada dalších titulů, které nebudou dostupné v žádné jiné digitální distribuci na PC.

Jednou z těch největších je The Outer Worlds od Obsidianu. V tomhle případě, ale úplně exkluzivní není, protože současně bude mimo Epic Games Store dostupná na Microsoft Store. Dále pak se přidají Ancestors: The Humankind Odyssey, na kterém pracuje Patrice Desilets, tvůrce série Assassin’s Creed.

Tím ale ani zdaleka nekončíme. Další velkým titulem je Control od Remedy nebo The Sinking City. Budou následovat i menší hry jako je Afterparty, The Cycle, Industries of Titan, Journey to the Savage Planet, Kine, Spellbreak a Soul Ash. Při prezentaci také došla řeč na Phoenix Point, o kterém se v souvislosti s exkluzivitou na Epic Games Store mluvilo už před pár týdny.

Vypadá to, že podobně jako u předchozích exkluzivit, budou hry dostupné na Steamu až po roce od vydání.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz