Dnes o půlnoci vyjde The Burning Crusade Classic
Novinka Dnes o půlnoci vyjde The Burning Crusade Classic

Dnes o půlnoci vyjde The Burning Crusade Classic

Radek Raudenský

Radek Raudenský

1. 6. 2021 15:45

Je to už dlouhých 14 let, co se na svět dostala jedna z nejoblíbenějších expanzí World of Warcraft s názvem The Burning Crusade. Od té doby se populární MMORPG značně proměnilo, s jasným odlivem hráčů se ale Blizzard rozhodl, že chce získat zpět své veterány, a to i postupným znovuvydáváním starých expanzí.

Reklama
Reklama

  • Vraťte se do mladých let s půlnočním vydáním The Burning Crusade
  • Po 14 letech Blizzard znovu nechá hráče vlétnout do Outlandu

Právě dnes se tak pamětníci mohou vydat zpět do Draenoru, a to i s novými rasami Draenei a Krvavými Elfy. Ti se objevili už v rámci pre-patche, ze kterého vám Lukáš Černohorský, náš expert na World of Warcraft, přinesl své dojmy.

Pro nás ale datum 1. června úplně neplatí. Servery s novou expanzí se totiž tuzemským hráčům otevřou příhodně přesně o půlnoci, samozřejmě je potřeba připravit se na obrovský nápor, který múže přihlášení do hry zpozdit i o několik hodin. Stejně jako Vanilla servery bude expanze The Burning Crusade přístupná pro všechny předplatitele World of Wacraft.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz