dlc-obohati-dead-island-o-survival-mod
Novinka DLC obohatí Dead Island o survival mód

DLC obohatí Dead Island o survival mód

Marek Švrkala

Marek Švrkala

9. 9. 2011 10:26 2
Reklama
Reklama

Ani různé technické problémy nezabránily vynikajícímu startu akce Dead Island. Hra se tak v Americe, kde se na pulty obchodů dostala už v úterý, prodává tolik, že distributor musel posílit dodávky. „Dostaly se k nám zprávy, že někteří prodejci mají velmi malé zásoby hry kvůli vysokému zájmu. Chceme vám říct, že vedle přípravy updatů pracujeme také na tom, aby byly zásoby u všech prodejců během několika dnů zase obnoveny,“ napsala společnost Deep Silver na Facebooku, kde také odhalila první DLC Bloodbath Arena.

Stahovatelné rozšíření, jež získají majitelé speciální edice Dead Island zdarma (cena pro ostatní zveřejněna nebyla), vyjde na konci září. DLC Bloodbath Arena přinese klasický survival mód, v němž budete ve čtyřech speciálních lokacích bojovat proti nekonečným vlnám útočících zombíků. Nepřátel bude tolik, že vám jistě přijde vhod nová zbraň, brain wave bomb evidentně cílí na místa, kde jsou zombie nejzranitelnější. Nový mód hráčům umožní převést získané zkušenosti do hlavní singleplayerové kampaně, a tak se jistě stane vítaným místem, kde svého hrdinu potrénovat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz