Dead Trigger 2 vylepšil masivní update
Novinka Dead Trigger 2 vylepšil masivní update

Dead Trigger 2 vylepšil masivní update

Aleš Tihlařík

Aleš Tihlařík

19. 9. 2018 12:05
Reklama
Reklama

Populární mobilní zombie akci Dead Trigger 2 od brněnských Madfinger Games pravděpodobně nemusíme dlouho představovat – vždyť si ji za bezmála pět let existence stáhlo neuvěřitelných 100 milionů lidí. Pokud patříte, nebo jste někdy patřili mezi ně, určitě vás potěší dnešní zpráva – hra dostane spousty nového obsahu.

Prvním zásadním upgradem je vylepšení grafiky, která už dříve patřila k mobilní špičce. Přibyde i nový region, a možnost upgradovat hrdinu a jeho předměty na úroveň 11. Nejzajímavějším přídavkem je však bezesporu hned pětice nových módů na třech taktéž nových mapách Nuclear Plant, Abandoned Factory a Farm. Oficiální popis módů naleznete níže, nám už nezbývá nic jiného, než vás přesměrovat na App Store a Google Play, kde si hru můžete zdarma stáhnout.

Chicken Hunt - Jakmile se hra přenese na zvířecí farmu, objeví se hejno zombie slepic, jejichž osud je zpečetěn smlouvou mezi farmářem a hrdinou, který infekci za slušnou odměnu vyčistí.

Balloon Shooting - V takové postapo atomové elektrárně lze čekat cokoliv, ale zombíci s pouťovými balónky nikoho nenapadnou jako první možnost. Ale tohle je Dead Trigger 2, zábava bez hranic. Každý sestřelený balónek znamená cash navíc, takže první rána do balónku a až poté řezničina s hromadou zombie mrtvol nakonec.

Mortar Attack - Mortar je zbraň, která jednou musela přijít a nyní je zde v plné síle. Všichni hráči konečně zažijí tu mega satisfakci, kdy se před nimi davy zombíků vrhají vstříc explozivnímu konci svých neživotů.

Finding Rabbits - Děsivě fialoví bunnies všude, ale čím více jich hráč rozstřelí, tím větší bude odměna. 

Borrow a Weapon - Hráč dostane 3 zbraně, které nemá ve své výbavě. Tahle půjčka umožní vyzkoušet všechny zbraně Dead Trigger 2.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz